Ak trpíte nedostatkom energie a pohybu, mali by ste ju vyskúšať
 
Thajská masáž
Thajskú masáž možno odporúčať ľuďom, ktorí sú ostýchaví a robí im problém vyzliecť sa pred masérom alebo masérkou, pretože táto masáž sa neaplikuje, resp. nemusí aplikovať na vyzlečené telo. Je vhodná napríklad aj vtedy, ak máte pocit, že vaše telo stráca pružnosť, ale neviete sa rozkývať a zájsť si niekam zacvičiť. Pretože pri tejto masáži masér okrem iného aj manipuluje s vaším telom.
Typickou súčasťou thajskej masáže je aj vyťahovanie prstov na rukách a na nohách. V prvom momente vám to možno bude pripadať nezvyčajné, ale aj tento úkon sa podieľa na vašom konečnom celkovom pocite uvoľnenia.
Ohýba vám končatiny v kĺboch, napríklad. A je vhodná aj vtedy, keď sa vám zdá, že trpíte nedostatkom energie. Thajská masáž totiž vychádza z jógy a z jej teórie o líniách, ktorými v našom tele prúdi energia. Masážou sa tieto dráhy stimulujú a navodzuje sa energetická rovnováha v organizme. Po thajskej masáži sa môžete naozaj cítiť veľmi sviežo.    
Masérka pri svojej práci nepoužíva len svoje ruky, resp dlane, ale aj svoje predlaktia, kolená, chodidlá a predovšetkým váhu svojho tela.
 

masáž u zákazníka masáže doma Bratislava v Bratislave masáže vo firme masáže večer masáž masáž relaxačná masáž thajská masáž masáž doma masáž hlavy masáž nôh reflexná masáž celotelová masáž masáž v Bratislave masáž okolie Bratislavy manuálna lymfodrenáž medová masáž